Skip directly to content

nej momenty

PF2020

...do 2020 - jednoduše všechno nejlepší!

prosinec
2019
Deutsche Lufthansa

Deutsche Lufthansa

Od května 2018 pracujeme v České republice pro jedinou evropskou ***** leteckou společnost Deutsche Lufthansa. Bude to teď u nás pěkně "lítat" :)

květen
2018
SAN MARCO

San Marco

Povedlo se nám vyhrát tendr klienta, který hned na začátku (jak bývá poslední dobou obvyklé) nechtěl podepsat závazek mlčenlivosti :) Takže se můžeme pochlubit, že začínáme pracovat pro značku San Marco společnosti 3E PROJEKT - malou zakázkou v letošním roce a komplexní kampaní v roce 2018.

říjen
2017

… po roce vánoce …

Závěr roku 2016 se přiblížil, proto opět přejeme všem našim partnerům co nejúspěšnější vykročení do nového roku 2017.

prosinec
2016
PF2016

opět veselé vánoce a šťastný nový rok, tentokrát 2016 :)

Do nového roku přejeme všem našim klientům i dodavatelům všechno nejlepší jak v pracovním, tak osobním životě.

prosinec
2015
zase jaro... a trochu i léto :)

zase jaro... a trochu i léto :)

I letos přineslo tohle krásné období množství nové, vzrušující práce. Připravili jsme zajímavé kampaně pro několik našich klientů – Avon Cosmetics (i ve spojení se společností Humanic) nebo Ferratum Bank. Děkujeme a těšíme se na další nové výzvy!

jaro/léto
2015

veselé Vánoce a šťastný nový rok 2015

S přelomem roku přejeme všem stejně pozitivní výhled do nového roku jako máme (nejen z pohledu businessu) my :)

prosinec
2014
Hodně času jsme trávili u vody a posezením u vínka.

jaro a léto ve znamení nových klientů a netradičních projektů

Hodně času jsme trávili u vody a posezením u vínka. Ale zatímco naše těla se „válela“, mozky pracovaly na plné obrátky a vznikla řada kreativních a inovativních nápadů. Ohromili jsme jimi naše i nové klienty, kteří s námi naše bláznivé nápady úspěšně zrealizovali.

jaro/léto
2014
Aktivační agentury AKA

iBTL AKA se mění na Aktivační agentury AKA

S novým rokem 2014 se z iBTL sekce stává nově skupina Aktivační agentury AKA. Posun se odehrává i u nás, jak ostatně vidíte z našich nových webových stránek a jejich homepage. Jak se vám líbí?
leden
2014
AKA

vstoupili jsme do iBTL AKA

Od června 2013 jsme nově členy sekce iBTL Asociace komunikačních agentur. Proč jsme se rozhodli vstoupit? Přece abychom měli (mimo jiné) přehled také o konkurenci, kterou je nutné stále dohánět a předhánět.
červen
2013
Relax room

relax room

Teď se nám sice z terasy otevírá pohled „jen“ na Vltavu a Národní divadlo, ale za to máme navíc třeba krásný relax room, kde je radost posedět.

2013

přestěhovali jsme se do většího

Přesun na patře do větších, reprezentativnějších prostor. Výhled na pražský hrad už se nám trochu omrzel a když přišla nabídka na ještě hezčí prostory pro kanceláře ve stejném objektu, okamžitě jsme se rozhodli.

únor
2013
Teambuilding v Barceloně

teambuilding v Barceloně

Interní motivace je důležitá, to všichni víme. Takže jsme se v roce 2011 vydali všichni společně do Barcelony, abychom utužili kolektiv. Poměrně se nám to podařilo, až na fakt, že jízdu na horské dráze Furius Baco (která dosáhne zrychlení z nuly na 135 km/h za 3 vteřiny) všichni odvážlivci bohužel neabsolovali...
duben
2011
Výhled na Pražský hrad

výhled na pražský hrad

Z terasy je vidět krásně na pražský hrad – a i to nás motivuje k ještě lepším výkonům :)

2009
Naše kancelář na Praze 1 - Malé Straně

přestěhovali jsme se na Malou Stranu

Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli vyjít krizi vstříc a menší kanceláře ve Vršovicích vyměnit za prostory v Praze 1, přímo na Malé Straně.

září
2009